WordPress dünyanın en çok tercih edilen içerik yönetim sistemlerinden birisidir, tamamen özelleştirilebilir yapısı ve kullanım kolaylığı nedeni ile site sahipleri tarafından tercih edilmektedir, Günümüzde tüm kategorilerde yayın yapan sitelerin hemen hemen hepsinde kullanılabilmektedir.İster bir e-ticaret sitesi kurun istersenizde bir blog açın veya bir haber sitesi açın farketmez hepsinde WordPress alt yapısını kullanabilirsiniz.

Poyraz Media ailesi olarak bizler siz değerli müşterilerimize wordpress kurulum, tema tasarım, seo optimizasyon, ve wordpress hosting konularında her zaman hizmetler sunmaktayız,Site açmaya karar verdiğinizde bizimle irtibata geçerek isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır, teknik ve tasarım ekibimiz sizinle irtibata geçerek hayal ettiğiniz siteye kavuşmanıza yardımcı olacaklardır.

WordPress Kurulum, Tema Tasarım ve Diğer Hizmetlerimiz için Fiyat Bilgisi almak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

WordPress Hosting Hizmetlerimizden Faydalanın…

WordPress Hosting Hizmetlerimiz

WordPress alt yapısı ile tasarlanan bir site kurmak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş hosting hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz, bizimle çalışan veya çalışacak olan müşterilerimize sunduğumuz bu imkan sayesinde siteleriniz daha hızlı bir şekilde açılacak ve tüm özellikleri sorunsuz şekilde çalışacaktır.

WordPress Hosting özellikleri ve Fiyat Listesi

  • 1 adet site barındırılabilir
  • Sınırsız disk alanı
  • Limitsiz trafik
  • Limitsiz e-posta
  • Limitsiz mysql
  • Ve tamamen sınırsız diğer özellikler

Bu özelliklere sahip hosting hizmetimizin 1 yıllık ücreti 50TL’dir, Sizlerde kendi bloğunuza veya web sitenize sahip olmak istiyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın, Limitsiz hosting hizmetimiz stoklar ile sınırlıdır, stok sınırı aşıldığı taktirde yeni kampanyalar tarafımızca düzenlenecektir.

Poyraz Media farkı ile sizlerde internetin uçsuz bucaksız dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.Daha fazla geç kalmadan bizimle iletişime geçerek WordPress kurulum, destek ve WordPress hosting hizmetimizden faydalanabilirsiniz.