Poyraz Medya ile çalışan her müşterimize Web Hosting ihtiyacına yönelik hizmetlerde sunmaktayız, Web site tasarımı ve Mobil uygulama tasarımı yaptıran müşterilerimiz için özel sunucularımız bulunmaktadır, Her müşterimize sınırsız hosting hizmeti sağlamaktayız ve böylece uygun fiyat garantisi ile birde hosting sahibi olmuş olacaksınız.

Web tasarım ve Mobil uygulama tasarımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz siteleri ve mobil uygulamaları (Mobil uygulamaların bazılarında hosting’e ihtiyaç duyulmamaktadır) için birde hosting satın almak zorundalar, Hosting’i başka firmalardan temin ettiğinizde burada size sunulan özellik açısından düşük fiyat bakımından yüksek seçenekler sunulacaktır, Burada Web Hosting ücretinin çok uygun olması anlaşmalı olduğumuz firmalardan kaynaklanmaktadır ayrıca bizimde üzerine kâr koymadan satmamızın sebebi müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adınadır.

Web Hosting Nedir, Ne İşe Yarar?

Bir düşünün; neden dosyalarınızı bilgisayarınızın hard diskinde saklıyorsunuz? Çünkü bu sayede onlara istediğiniz her an, rahatça erişebiliyorsunuz. Bir web sitesi, bir Word dosyasına çok benzer; onu barındırmanız için bir bilgisayara ihtiyacınız vardır. Aradaki fark ise şu: web sitenizi barındırdığınız bilgisayarın sürekli açık olması gerekiyor ki hem siz, hem de ziyaretçileriniz için her an erişilebilir olsun.

Evdeki bilgisayarlarımızdan farklı olarak web sitemizi barındırmak için internete bir ağ üzerinden bağlı olan ve bant genişliği evimizdeki bağlantıdan çok daha fazla olan bir makineye ihtiyacımız var. Söz konusu makinenin 7 gün, 24 saat düzgün çalışır halde olması da önemli. İşte bu tür makine ve bilgisayarlara web sunucuları deniyor.

Hosting ne işe yarar?

Web sitenizin daima yayında ve erişilebilir olabilmesi için onu barındırmanızı sağlayacak bir hosting hizmetine ihtiyacınız var. Evde kullandığımız bilgisayar ve bağlantılar, web sitenizi herkes için erişilebilir kılmaya yeterli değil ne yazık ki. Belki de kendi sunucunuzu ve çok güçlü bir internet bağlantısını alacak kadar bütçeniz vardır ancak inanın bu iyi bir fikir değil; çok pahalıya patlar! Bu nedenle en iyi seçenek bir hosting hizmetinden faydalanmak.

Hosting şirketleri, müşterilerinin web sitelerini kendi sunucularında barındırıyor ve bu sunucular da Veri İşlem Merkezlerinde (CPD) yer alıyor. Bunlar, en gelişmiş güvenlik sistemlerinin yanı sıra (hem donanım, hem de yazılım olarak) sürekli ve güvenli internet bağlantılarına da sahip olan oluşumlar.

Web hosting ve tüm hosting ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar uzağınızdayız, iletişim sayfamızda yer alan bilgiler üzerinden bize günün her saati ulaşabilirsiniz.