Poyraz Media ailesi olarak siz değerli müşterilerimize web dünyasının bir çok alanında hizmetler sunmaktayız, bu sayfamızda hangi alanlarda bizlerden destek alabileceğinizi kısa ve öz bir şekilde sizlerle paylaşmak istedik.Sizlerde profesyonel hizmet anlayışı ve uygun fiyat garantisi ile tanışmak istiyorsanız aşağıdaki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Web Hosting: Kişisel ve Kurumsal hosting ihtiyaçlarınız tarafımızca karşılanmaktadır, Bizden web tasarım hizmeti alan müşterilerimize kendi bünyemizde bulunan hostingler ile hizmet sağlamaktayız.
  • Web Tasarım: Kişisel ve Kurumsal siteleriniz için son teknoloji ile tasarlanmış ve internetin olduğu tüm cihazlarda rahatlıkla çalışabilen siteleri tasarlamak bizim işimiz, %80’e varan indirimler ile sizlerde bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.
  • Mobil Uygulama Tasarım ve Düzenleme: Kişisel ve Kurumsal istekleriniz doğrultusunda mobil uygulamalarınız tasarlanır, Poyraz Media ailesi olarak firmalar için özel geliştirilmiş mobil uygulama yapmaktayız veya sitelerinizi mobil uygulamaya çevirerek Uygulama Marketlerine eklemekteyiz, Kişisel bloğunuzu bir mobil uygulama haline getirebiliriz, yada hayalinizdeki uygulamayı sizler için tasarlayabiliriz, codecanyon’dan ve diğer uygulama satış sitelerinden almış olduğunuz uygulamaları uygun fiyat garantisi ile sizler için düzenleyebiliriz.
  • SEO ve ASO: SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) ve ASO ( APP Store Optimizasyonu ) ile web sitelerinizi vede mobil uygulamalarınızı aramalarda zirveye çıkartıyoruz, hedeflediğiniz kitleye ulaşmanın en önemli maddesi optimizasyon işleminden geçmektedir, bizler Poyraz Media ailesi olarak Web Siteleriniz ve Mobil Uygulamalarınızı inceleyerek size en uygun fiyatlar ile neler yapabileceğinizi anlatıyoruz, isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yaparak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • WordPress Kurulum ve Destek: WordPress tabanlı bir siteye sahip olmak isteyenlere özel tasarımlarımız ile tüm kurulum işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz, WordPress kurulum, WordPress seo ve WordPress tema tasarım ve düzenleme işlerinizi bizzat tarafımızca yapmaktayız.
  • Tema tasarım ve düzenleme: Tüm script ve siteleriniz için özel temalar tasarlanmaktadır, Yada düzenlenmesini istediğiniz temalarda bizlerden destek alabilirsiniz.

Burada siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizden bazılarından bahsettik, daha fazla bilgi için üst kısımdaki hizmetler menüsüne tıklayabilir veya iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak soru veya sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.Bizler sizlere hem uygun hemde kaliteli hizmet sunmak adına 7/24 hizmet vermek için burada olacağız.